Hotel

Wystrój wnętrz hotelowych to duże wyzwanie. Sukces na świecie pod tym względem osiągnęły obiekty spod znaku „Design hotels” czy „Boutigue hotels”. Są to hotele o wysokim standardzie. Zadawalają często swym luksusem wyrafinowane gusta. Dzisiaj mamy szeroki wachlarz propozycji wystroju hoteli, chcąc wyróżnić się spośród konkurencji właściciele tych obiektów proponują coraz to bardziej unikalne i intrygujące wnętrza. Goście wybierając hotel nierzadko kierują się ciekawym i oryginalnym wystrojem. Obecny design i nurty stylistyczne są bardzo różnorodne, świetnie potrafią, np. łączyć epoki i mieszać style. Ważnym elementem oprócz mebli, które określają styl i charakter hotelu są dekoracje takie jak obrazy czy fototapety, to dzięki nim można stworzyć nietuzinkowe aranżacje, które pozytywnie zaskoczą gości i kolejny raz odwiedzą właśnie ten obiekt.

Jak wykończyć ściany w hotelu?
Farby odeszły w zapomnienie, teraz stawia się na fototapety i naklejki w dużych formatach, na tzw. okleiny! Wybór odpowiednich materiałów, ewentualnie zabezpieczonych laminatem sprawi, ze utrzymanie ścian i innych hotelowych powierzchni stanie się o wiele prostsze niż miałoby to miejsce przy ścianach malowanych.

Co warto wiedzieć o okleinach i fototapetach wybierając tą formę dekoracji do hotelu?
Ogromny wachlarz propozycji fototapet czy oklein pozwala stworzyć oryginalne aranżacje hotelowych wnętrz i stylistycznie dobrać do reszty wyposażenia. Przy wyborze fototapet czy oklein należy zwrócić uwagę, czy materiały posiadają odpowiednie atesty niepalności B1 oraz certyfikaty PZH. Kolejną sprawą, na którą należy zwrócić uwagę przy wyborze dekoracji do hotelu jest gramatura fototapety lub okleiny, im wyższa, tym lepsza jej wytrzymałość na ewentualne uszkodzenia. Warto też wybrać materiały, które będą zabezpieczać przed ewentualnymi zabrudzeniami. Rozwiązaniem na tego typu problemy jest pokrycie wydruku warstwą laminatu, który pozwoli na czyszczenie dekoracji.

    1. Nie mona nawiza poczenia z Fotoli
    1. Przepraszamy, serwis chwilowo niedostępny z powodu przeciążenia :( Prosimy spróbować ponownie za kilka minut.